Kniha návštěv

Datum: 30.03.2013

Vložil: Roman Beneš

Titulek: Moc Vám fandím Svitavám

Moc Vám fandím a po skončení ploché dráhy v Kopřivnici jste po Březolupech, druhým nejbližším stadionem a určitě se přijedu podívat na nějaký závod.
Já myslím že na to jdete správně. Je mě mnohem sympatičtější, když budete plochou dráhu dělat na hobby úrovni a přivedete ve volném čase spoustu kluků k technice, ať už k motorkám, či práci kolem údržby dráhy, než kdybyste produkovali mistry republiky. Z toho pohledu se domnívám, že by se technická pravidla ploché dráhy měla změnit a ty motorky zlevnit a zjednodušit. Jinak všichni začnou jezdit flattrack a s klasicou plochou dráhou bude amen.

Datum: 18.08.2012

Vložil: Tonda

Titulek: Hodně štěstí

Přeji Vám všem okolo plošiny ve Svitavách mnoho štěstí a pevně věřím, že dál budete pořádat závody. Bohužel z Frýdku - Místku to máme už nejblíže jen do Březolup a Svitav na plošinu. Když nepočítám Rybník v polsku.. Takže ještě mnoho úspěchů a zítra se určitě u vás na 1.ligu objevíme..

Datum: 20.08.2012

Vložil: Beri

Titulek: Re: Hodně štěstí

Děkujeme za podporu a budeme se snažit a plošina ve Svitavách stále byla.

Datum: 29.06.2012

Vložil: Hanz

Titulek: Jste frajeři

kamarádi držim vám palce.....

Datum: 08.07.2012

Vložil: Beri

Titulek: Re: Jste frajeři

Moc ti děkujeme za podporu.

Datum: 09.04.2012

Vložil: Michala

Titulek: Hodně štěstí..

Držím vám kluci pěsti,je to super že má někdo ještě zájem podporovat mladší ročníky v něčem tak úžasným jako je plochá dráha..

Datum: 15.04.2012

Vložil: Zdeněk Peša

Titulek: Re: Hodně štěstí..

Moc ti děkujeme !!!

Přidat nový příspěvek